У петак, 29. марта 2024 године, у препуној свечаној сали наше школе одржан је традиционални концерт за предшколце – Музички бонтон. Концерт је осмислила, реализовала и водила наставница музичке културе Весна Драгојевић. Она је наше мале  госте упознала са основним правилима понашања за време концерта, са основним карактеристикама инструмената које су слушали и видели, као и са улогом диригента хора.  На својим инструментима – виолини, виоли, виолончелу, гитари, укулелеу, флаути, хармоници, клавиру – представили су се ученици од четвртог до седмог разреда. Лена Кликовац, ученица четвртог разреда, одрецитовала је песму ,,Један од украса буди за свет”. Предшколци су били прави будући ђаци – пажљиви, заинтересовани, радознали. са нестрпљењем чекамо следећи концерт и неке нове предшколце.