Пошто је наша школа на конкурсу ,,Заједници заједно”, који традиционално, сваке године, расписује Компанија НИС, добила новчана средства за опремање информатичког кабинета, део средстава је – за почетак – употребљен наменски за припремање кабинета у који ће нова информатичка опрема бити инсталирана. Грађевинска радња ,,Мали градитељ” уз све потребне пратеће радове, направила је конструкцију типа КНАУФ, одвојену од плафона, поставила гипсане плоче, окречила зидове и плафон уз претходно глетовање, и урадила масну цоклу.

С обзиром на то да је овим радовима претходила санација и реконструкција крова, чиме је спречено даље прокишњавање и оштећење кабинета, сада је направљен безбедан, леп и уређен амбијент који ће у најскорије време бити опремљен савременом информатичком опремом, чиме ће се додатно унапредити квалитет наставе у ,,Змају”.

Захвални смо Компанији НИС која је разумела потребе наше школе и одвојила средства за улагање у материјалну базу неопходну за образовање наших ученика.