Ученица наше школе Ења Вуковић је и претходних година постизала велике успехе на такмичењима из математике. Ове године остварила је успех на општинском такмичењу и са 80 бодова освојила прву награду, да би на окружном са максималних 100 бодова само потврдила прву награду.

Ења се није ту зауставила, већ је на 54. државном такмичењу одржаном у недељу 16. маја, на  пет пунктова широм Србије, због епидемиолошке ситуације изазване пандемијом корона вируса, са 72 бода освојила трећу награду.

Њен даљи пут је такође везан за математику, па је 8. маја (пре државног такмичења) на пријемном испиту за Математичку гимназију освојила максималних 240 бодова.

Још једно БРАВО за Ењу! Сигурни смо да је ово само почетак њених успеха који следе!

Предметни наставник
Марија Цвејић