Поштовани родитељи,

Обавештавамо Вас да почиње упис деце у први разред основне школе у школској 2023/24. години!

Упис се врши електронским путем преко портала е-Управа.

Упис траје два месеца- од 1. априла до 31. маја.  Пријава за упис преко портала е-Управе почиње 2 недеље раније-  од 20. марта.

Кораци за упис детета у први разред основне школе су следећи:

• Преко google претраживача изађете на портал е-Управа

• Региструјте се као корисник
  • Изаберите : Услуге → Образовање → е-Заказивање термина у ОШ Змај Јова Јовановић, Београд-Вождовац→изаберите термин
  • Доведите дете у школу у заказаном термину на тестирање

У школу није потребно да доносите документа за упис. Школа ће на основу ваше пријаве и заказивања термина тестирања по службеној дужности прибавити сва потребна документа – извод из матичне књиге рођених, пријаву пребивалишта, потврду о обављеном здравственом прегледу и потврду о похађању програма предшколског васпитања и образовања.

• Напомена 1: Термин можете да откажете 24 часа пре доласка. Уколико не откажете термин и не дођете у заказаном термину у школу, систем Вам неће дозволити да наредних 14 дана резервишете нови термин. У том случају, родитељи ће морати директно да се обрате школи и закажу нови термин.
  • Напомена 2: Уколико имате додатна питања и недоумице у вези са заказивањем термина, обратите се секретару школе сваког радног дана од

8-14.00 часова на тел: 011 2463 227 или државном контакт центру на

011/73-505-57 који је доступан током трајања уписа у основне школе.

Срећан полазак у школу!