У уторак, 31. 8. 2021. године у 17 часова одржаће се пријем петака у школском дворишту где ће их сачекати њихове разредне старешине и одвести их у њихове учионице. Разредне старешине ће се упознати са децом и пружити им најважније информације које се тичу организације наставе и поштовања епидемиолошких мера.

Истог дана у 17:30 разредне старешине ће организовати и родитељске састанке са родитељима својих петака.

ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Школска 2021/2022. година почиње 1. 9. 2021. године. Ученици млађих  разреда ће похађати наставу у две смене:

• У 8: 00 часова креће црвена смена: I/1, I/2, II/1, II/2, III/1, III/2, IV/1
  • У 14: 00 часова креће плава смена: I/3, I/4, II/3, II/4, III/3, III4, IV/2, IV/3

Сви ученици старијих разреда ( од 5. до 8. разреда) похађаће само преподневну наставу, а у послеподневној смени ће бити организоване ваннаставне активности.

Школа ће наставити да поштује прописане епидемиолошке мере како би средина у којој бораве ученици била што безбедније место за њихов боравак, а о спровођењу датих мера бринуће сви запослени како би нам ова школска година протекла лепше и безбрижније.

Весна Животић, директорка школе