Поштовани ученици и родитељи,

Према упутствима Министарства просвете науке и технолошког развоја – УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ, објављујемо наставне материјале који ће бити коришћени у процесу учења код куће. Наставни материјали представљају допуну предавања емитованих на ТВ каналима РТС3 и РТС ПЛАНЕТА: упутства  предметних наставника, изворе учења, задатке, контакте са наставницима. Пошто су ТВ предавањима обухваћени обавезни предмети предвиђени за полагање завршног испита, објављујемо и материјале за остале предмете – по разредима и предметима. Према најави Министарства, у наредној наставној недељи, очекују се ТВ предавања из свих предмета.

ПОТРЕБНО је да ученици редовно прате предавања на ТВ РТС3 и РТС ПЛАНЕТА према распореду који одређује Министарство просвете за радну недељу. Након тога треба да проуче постављене материјале и пошаљу повратну информацију предметном наставнику: успешно савладана наставна јединица, потребне додатне консултације и слично. За предмете који нису обухваћени ТВ предавањима ученици користе постављене наставне материјале.

Наставни материјали

КОРИСНЕ ВЕЗЕ