У Бору, 15. 5. 2026. године, одржано је државно првенство из оријентиринга на коме је учествовало 48 школа, основних и средњих. Наше ученице Нина Радосављевић, Вера Петровић и Анђела Грбић освојиле су бронзане медаље. Појединачно, Нина Радосављевић је освојила 6. место, Вера Петровић 9, Лазар Костић 6, Димитрије Милановић 14. место, а Алекса Крстић 17. место.
Пре државног, одржано је градско такмичење у парку Шумице на Вождовцу 16. 4. 2026. године. На градском такмичењу учествовали су:
М12 Димитрије Милановић, Лазар Костић, Алекса Крстић
Ж12 Ленка Смиљанић, Милица Јањић
М14 Сергеј Бичков
Ж14 Нина Радосављевић, Вера Петровић, Анђела Грбић
На овом градском такмичењу екипа девојчица Ж14 освојила је прво место, а екипа М12 друго место!
Честитамо свим учесницима на градском и државном првенству и позивамо још нових ученика да нам се прикључе у оријентирингу следеће школске године!







Users This Year : 12045