ИНТЕРДИСЦИПЛИНАРНИ ЧАС – СРПСКИ ЈЕЗИК И БИОЛОГИЈА

Slika Interdisciplinarni časУ периоду од 1. до 15. маја 2020. године са ученицима осмог разреда реализован је интердисциплинарни час Примена функционалних стилова. Часом су обухваћени Српски језик, Математика, Биологија, Географија, Историја и Физичко васпитање.
Ученици су научили да се служе функционалним стиловима, утврдили су, проширили и повезали знања из различитих области и показали огромну креативност и тимски дух.
Поносни смо на то што су у овом пројекту учествовали СВИ ученици осмог разреда са својим наставницима Љубинком Мандић, Наташом Лилић, Александром Ђекићем, Јасмином Премовић, Аном Рајић, Владимиром Пејовићем, Биљаном Ђурђевић, Миланом Пушицом, Наташом Васић, Љубишом Шекуларцем и Миљаном Степаноски.