ПРОЈЕКАТ „БИРАМ ДА РЕЦИКЛИРАМ“ – КВИЗ У „ЗМАЈУ“

Takmicari

У четвртак 16. маја 2019. године, у свечаној сали наше школе године, одржан је квиз на тему „Бирам да рециклирам“. Квиз је резултат досадашњег рада наставника и ученика у оквиру пројекта предузетништва. Учесници квиза су били ученици петог и шестог разреда. Такмичари су били подељени у две екипе, ученици плаве смене, (Маша Тубић 53, Матеј Росић 54, Искра Дилкић 64, Марко Дамјановић 63) и екипа црвене смене (Дуња Миловановић 51, Никола Благојевић 52, Ана Алексић 62, Миа Ђаковић 61).  Питања у квизу су се односила на рециклажу, рециклажни отпад, екологију и активности на очувању животне средине. Квиз је садржао 20 питања, а ученици су уз помоће мобилног телефона и апликације ,,кахут“ давали одговоре на понуђена питања. Такмичаре је бодрило око сто ученика  петог, шестог и осмог разреда који су и навијали за своје екипе. Квиз је протекао у ферплеј игри, а победу је однела екипа плаве смене.
Похвале за све ученике и наставнике који су узели учешће у реализацији овога пројекта и квиза!
Атмосферу на квизу ће дочарати фотографије и видео запис