РОДИТЕЉИ ПРЕДСТАВЉАЈУ СВОЈЕ ЗАНИМАЊЕ

2

Одељење 3/1 имало је привилегију да два пута угости маму Вука Пешовића – Јасмину Пешовић, и од ње сазна чињенице и занимљивости о занимању којим се она бави.
Јасмина је, као инжењер технологије, запослена у предузећу са међународним ангажовањем Dr. Oetker. Ученике је упознала са образовним путем који је прешла како би постала инжењер технологије, као и са пословним задацима које обавља. Сликовито је приказала начине производње у свом предузећу и упознала ученике са асортиманом производа који се у њему – уз контролу коју обавља технолог – производе. Прво гостовање било је употпуњено прављењем и дегустацијом популарних милк шејкова, а приликом друге посете Јасмина је свим ученицима поделила поклоне.
Одељење 3/1, заједно са учитељицом, захваљује се мами Јасмини на поклонима и на томе што им је омогућила да на занимљив начин стекну нова знања.