СЛАДАК ЛИКОВНИ ДАН У ОДЕЉЕЊУ III3

Нада 1

Ученици одељења III3 показали су на часу ликовне секције (Сладак ликовни дан) шта тачно значи када кажемо да наша школа (између осталог) тежи да остварује своју мисију стицања знања за живот и своју визију, односно жељу да ђацима пружи употребљиво знање.
Наиме, у понедељак 17. децембра,  учитељица одељења III3  Нада Марковић посветила је час ликовне секције прављењу слаткиша. Ученици су уз њену помоћ правили слаткише, учећи успут кроз сопствени рад  како тај процес изгледа, како се примењују хигијенски стандарди, како постићи да слаткиш буде не само укусан, него и изгледом примамљив.
Новогодишњи мотиви били су незаобилазни, с обзиром на приближавање овог празника.
Чари овог ученичког рада осетила је и директорка, којој су ученици са задовoљством поклонили једну од својих торти!