БУДИ “ЗМАЈЕВАЦ“

PosterBudiZmajevacПоштовани родитељи и драги предшколци,
Игром и песмом, глумом и рецитовањем, уз квизове знања и караоке, осликавање школских зидова и изложбе, опробавајући се у разноразним изазовима, прославили смо наш најважнији празник – Дан школе.
Сада је време за нове активности!
Школа “Змај Јова Јовановић“ почиње промоцију поводом упис првака за школску 2019/2020. годину!
Желећи да будемо добри домаћини, отварамо врата наше школе за вас. Прва радионица је одржана. Колико је била лепа “Зимска чаролија“ можете видети на сликама и снимцима. Следећа је радионица се одржава 27. децембра у 17 часова! Наставница Катарина Миловановић промовише шпански језик, који се учи у нашој школи. Дођите да учимо кроз игру!
Циљ ових радионица, у којима из године у годину уживамо, јесте да се деца кроз занимљиве активности упознају са амбијентом учионице, како би у септембру кренула у школу као на добро познато место. Уз то, спремно дочекујемо и родитеље, са жељом да одговоримо на сва питања у вези са организацијом школског живота, моделима образовања и васпитања деце и радом школе.
Добро нам дошли!