ПРОСЛАВА НОВЕ ГОДИНЕ У ОДЕЉЕЊУ III1

Boba 1

Као што је добро познато, прослави Нове године највише се радују најмлађи. Зато наши учитељи налазе креативне начине којим ће долазак овог празника учинити својим ученицима још лепшим и садржајнијим.
Слободанка Јањић, учитељица садашњег одељења III1 сваки дочек Нове године, у сарадњи са родитељима својих ученика обележи на нов, изазован начин.
Пошто су у првом разреду били многи добри, посетио их је Деда Мраз лично и уручио им поклоне.
Пред Нову годину у другом разреду обрадовао их је мађионичар и забавио их својим триковима.
Испоставило се да је ове године Деда Мраз запао у велику гужву, па није успео да сврати и до њих, али их је за добро понашање ипак наградио, пославши им торту са својим ликом.
Питамо се какве их радости чекају следеће године, а фотографије ће дочарати новогодишње прославе у одељењу III1.