РАДОСТ ЧИТАЊА – 63. МЕЂУНАРОДНИ БЕОГРАДСКИ САЈАМ КЊИГА

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Змај је, већ традиционално, и ове године за заинтересоване ученике организовао одлазак на Сајам књига. Вишегодишњи сарадник и пријатељ школе, православни часопис за децу Светосавско звонце омогућио је да 39 ученика и четворо запослених 25. октобра бесплатно посети Сајам, а школа је обезбедила бесплатан превоз. Захваљујући томе, ученицима је остало више новца за куповину књига. На штанду часописа Светосавско звонце, где је отпочела посета, ученици су добили бесплатан примерак часописа и послужени су бомбонама. Потом су обишли сајамске хале и одабрали за себе (а и за своје најближе) понеку књигу и стрип. Нестрпљиви читаоци су са листањем и читањем књига и стрипова почели одмах по обављеној куповини. Заједно са ученицима, Сајам су посетиле педагог Биљана Тасић и наставнице Јасминка Милинковић, Биљана Ђурђевић и Наташа Васић.