Свечана додела награда

И овог јуна, директорка наше школе наградиће, у име школе, ученике који су током школске 2017/18. године постигли најбоље резултате. У четвртак 28. јуна у 14 часова у свечаној сали школе, награде ће бити уручене ученику генерације, спортисти генерације, носиоцима Вукове дипломе и ученицима који су постигли најбоље резултате на такмичењима и смотрама.

Ово свечано окупљање биће прилика и да се присетимо догађаја који су обележили ову школску годину. Позивамо ученике, родитеље и пријатеље да нам се придруже у овим посебним тренуцима, како бисмо заједно одали признање најбољим ученицима.

Подела сведочанстава и књижица обавиће се истог дана: за ученике плаве смене у 15 часова, а за ученике црвене смене у 16 часова.

Колектив „Змаја“