Ко су лица с наших новчаница

Пројектна настава је нешто о чему се у последње време много говори као о новини у настави. Међутим, у нашој школи се то одавно ради. Наше учитељице СЛАВИЦА ЈОВИЋ, СНЕЖАНА КОЗИЋ и ИВАНА ТЕРЗИЋ су и ове године осмислиле и реализовале пројекат КО СУ ЛИЦА С НАШИХ НОВЧАНИЦА. Сарадник у реализацији пројекта је учитељица ЈОВАНА СТОЈАНОВИЋ.

Са својим одељењима, IV3, IV4 и IV5, спровеле су низ активности које су за циљ имале богаћење опште културе ученика, али и развијање свести и потребе за поштовањем властитог културног идентитета, као и за неговањем културе и традиције.

Како претходне, тако и ове године, на конкурсу за примере добре праксе у организацији Друштва учитеља Београда, за свој пример пројектне наставе су освојиле ДРУГУ награду. Рад је презентован на стручној трибини организованој од стране тог удружења.

У недељу, 17.06.2018. године, рад је презентован и на најзначајнијем учитељском скупу – Сабору учитеља. Као пример добре праксе налази се у Електронском зборнику, као и на сајту Савеза учитеља Србије.

One comment to Ко су лица с наших новчаница

• c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

Title

[…]below you’ll locate the link to some web pages that we believe you ought to visit[…]