Представљање књиге „Кућа несагоривих речи“

У четвртак 30. новембра 2017. године у 18 часова, у свечаној сали „Змаја“ биће представљена књига „Кућа несагоривих речи“. Аутор књиге која се бави историјом Народне библиотеке Србије 1838–1941. године је Дејан Ристић, историчар, архивиста, преводилац, сценариста, стручњак у области интегралне заштите културног наслеђа, и што је најважније од свега – некадашњи ученик „Змаја“ и добитник признања Ученик генерације 1986/87.

Позивамо све заинтересоване садашње и некадашње ученике, родитеље и запослене да присуствују овом несвакидашњем културном догађају, који приређујемо у месецу у коме обележавамо 50-годишњицу рада „Змаја“ у Насељу браће Јерковић.

kuca_nesagorivih_reci_narodna_biblioteka_srbije_1838-1941_vv-2

One comment to Представљање књиге „Кућа несагоривих речи“

• 3n9ct5mwn9cwntctvbyb3vebce

Title