ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије упутило је свим основним и средњим школама Стручно упутство о формирању одељења и начину финансирања за школску 2017/2018. годину. На основу овог упутства број одељења у једном разреду одређен је бројем ученика, тако да су школе дужне да формирају нова одељења у  свим  разредима у којима је дошло до промене  броја ученика.

Обавештавамо ученике и родитеље да  је у нашој школи дошло до смањења броја  ученика у одељењима   који ће  у шк.2017/2018. похађати четврти, пети и седми разред, те да ће се , на основу Стручног упутства Министарства просвете, у овим разредима извршити поновно структуирање одељења. Школа ће приликом формирања нових одељења у овим разредима водити рачуна о  најповољнијим условима за реализацију  наставе.

Нови спискови ученика који у школској 2017/2018.г. похађају четврти, пети и седми разред биће објављени  у петак, 25.08.2017.г. Уколико буде потребно, родитељи ће моћи поднети молбу са оправданим разлогом за прелазак ученика у друго одељење/смену  код секретара школе у понедељак 28.8.2017. и уторак 29.8.2017. године од 11.00 до 14.00 часова. Kоначни спискови биће објављени  у четвртак 31.8.2017. године.

21.8.2017.                                                                                      Весна Животић, директор школе

One comment to ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

• 5vn6ey9c63v4bwct5vwc4

Title