Сајам средњих стручних и уметничких школа

ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА И РОДИТЕЉЕ

Сајам средњих стручних и уметничких школа одржаће се 11. и 12. априла на Београдском сајму, хала 5, у периоду од 10 до 17 часова.

На сајму ће се представити 49 средњих школа, а ученици и њихови родитељи биће у прилици да сазнају све информације о овим школама, њиховим образовним профилима, наставним предметима, ваннаставним активностима, као и о могућностима за запошљавање у одређеном занимању. На сајму ће бити и привредници који подржавају нови систем стручног образовања – дуално образовање.  Посету сајму препоручујемо нарочито ученицима који још увек нису одлучили коју средњу школу да упишу!

Сајам организује Секретаријат за образовање и дечју заштиту, Национална служба за запошљавање и Привредна комора Србије!