Радионице за предшколце

Поштовани родитељи и будући прваци,

И ове школске године школа ,,Змај Јова Јовановић“  припрема радионице за будуће ђаке прваке. Позивамо Вас да дођете у школу сваког уторка у 17,30 часова:

21.2.2017 .године  радионицу ,,Чаробна кугла“   одржаће учитељица  4.разреда  Весна Вељковић .

28.2.2017.године  радионицу шпанског језика  ,, Mi primer ESPAÑOL”  одржаће наставници Миле Сајчић и Катарина  Крстић.

7.3.2017.године    ликовну радионицу  ,,Мамама на дар“    одржаће учитељи продуженог боравка Маја Тодић, Никола Спасојевић, Јована Стојановић, Јована Старчевић.

14.3.2017.године  радионицу  ,,Математика као бајка“ одржаће учитељица  4.разреда  Слађана Истатков.

21.3.2017.године   радионицу  ,,Чаробно дрво“  одржаће учитељица  4.разреда          Тања Здравковић.

28.3.2017.године   радионицу  ,,  Деца су украс света“  одржаће учитељи   4.разреда  Мирјана Петровић  и Милутин Вујадиновић.

4.4.2017.године   радионицу руског језика   ,,Здравствуйте друзя” одржаће наставница   Дејана Кецман.

11.4.2017.године радионицу  верске наставе  ,,Радост Васкрса“ одржаће вероучитељица   Јасминка Милинковић.

Дођите да се дружимо у  школи ,,Змај Јова Јовановић“ !

ZMAJ_ZMAJ.qxd

One comment to Радионице за предшколце

• cwnt54mxwct7nvencwv4ebycf

Title