РАДОВИ „ЗМАЈЕВАЦА“ ТОКОМ НАСТАВЕ НА ДАЉИНУ

Драги наши Змајевци,

Иако су нам неочекиване околности ускратиле дружење у школским клупама, нису успеле да нас збуне и и да угуше нашу креативност. Наставници и ученици „Змаја“ нису поклекли, већ су организовано и сложно наставили да уче и да се друже у виртуелним учионицама. Те учионице су веома брзо постале права ризница идеја и расадник талената. Одлучили смо да их поделимо са вама.

Torta

СРЕЋАН РОЂЕНДАН !

Ванредно стање нам је ускратило многе рођенданске журке. Ученици 4/1 су ипак пронашли начин како да својој другарици честитају рођендан. Овом њиховом честитком честитамо рођендан свима који га у овим данима прослављају!

РОЂЕНДАНСКА ПЕСМА

ПИСМО

На једном од часова српског језика ученици четвртог разреда су, преко платформе Моја школа, учили како да напишу писмо. Кристина Ђорђевић, ученица 4/1, написала је писмо својој учитељици.

Pismo1Pismo2

ЧАС ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ У ОДЕЉЕЊУ  4/1 НА ТЕМУ „УСКРС“

НА ЧАСУ  ЛИКОВНЕ  КУЛТУРЕ
СА НАСТАВНИКОМ

ИВАНОМ ЈЕРЕМИЋЕМ

Nikolina

smart

ДЕЧЈЕ СТВАРАЛАШТВО
КРОЗ ВЕРСКУ НАСТАВУ

Лана Гарић 1-3
 Slika (9)  Slika (6)  Slika (5)
   УЧЕНИЦИ ОДЕЉЕЊА 3/2 ОБЕЛЕЖИЛИ СУ ДАН ПЛАНЕТЕ ЗЕМЉЕ

Uskrs

НА ЧАСОВИМА ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Anastasija Budalic

МАТЕМАТИКА ЈЕ УМЕТНОСТ …

СА ЧАСА ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ
У ОДЕЉЕЊУ 4/6

Александра Крстић 4-6   Милица Ђуркић 4-6
Slika (5)

ЧАС ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ
У ОДЕЉЕЊУ 2/3

Slika (6)

Slika

Ученици 8/2  показали су зрелост правих матураната. Са својом разредном Биљаном Ђурђевић осмислили су филм о својој школи и о свом одељењу. Коначни облик овом пројекту дали су ученици Наталија Спасојевић и Богдан Јоксимовић као режисери. Њихов филм ће остати као успомена на дане које желимо што пре да заборавимо, али и на генерацију коју ћемо заувек памтити.

82

Ученици 4/2 су на веома креативан начин правили музичке инструменте. Ово су њихова дела.

Slika (2) Slika (1)

LinkLink